Немецко-украинский проект "Агроторговля Украины" выступит ПАРТНЕРОМ Международного Бизнес-Форума "АГРОБИЗНЕС: СТРАТЕГИЯ РАЗВИТИЯ, НОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ И ФИНАНСОВЫЕ РЕШЕНИЯ"

Немецко-украинский проект "Агроторговля Украины" (АТУ) выступит ПАРТНЕРОМ Международного Бизнес-Форума "АГРОБИЗНЕС: СТРАТЕГИЯ РАЗВИТИЯ, НОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ И ФИНАНСОВЫЕ РЕШЕНИЯ", который будет проходить 7 и 8 сентября в г.Киев (Парк Отель "Голосеево"). 

Также в рамках официальной программы Форума планируется выступление с докладом руководителя проекта "Агроторгивля Украины" Андре Пиллинга (André Pilling). Следите за обновлениями в программе на нашем сайте.  Ознакомиться с предварительной программой Конференции на текущую дату можно здесь>>>

  

Про проект

Консультування України щодо питань аграрної торгівлі – в рамках Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (DCFTA) між ЄС та Україною

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ

ДОНОР: Федеральне Міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини

БЕНЕФІЦІАР: Міністерство аграрної політики та продовольства України

ТЕРМІН РЕАЛІЗАЦІЇ: 01.01.2016 – 31.12.2018

БЮДЖЕТ: 1,5 млн. євро.

ВИКОНАВЦІ: Проект впроваджується компаніями AFC Consultants International та IAK Agrar Consulting GmbH у співробітництві з Університетом ім. Гумбольдта (Берлін).

МЕТА ПРОЕКТУ

Метою проекту є надання підтримки українським сільськогосподарським товаровиробникам та аграропродовольчим компаніям у пошуку європейських ринків збуту, входження, закріплення та розширення діяльності на них, а також підготовка цих компаній до відкриття власних ринків. Крім того, проект має на меті інформувати німецькі компанії про питання аграрної торгівлі з Україною.

Заходи в рамках проекту будуть спрямовані на досягнення таких результатів:

  1. Покращення політичного діалогу щодо аграрної торгівлі в рамках DCFTA.
  2. Підвищення обізнаності агровиробників з питань аграрної торгівлі в рамках DCFTA.
  3. Проведення аналізу інформації з питань аграрної торгівлі в рамках DCFTA для зацікавлених установ та організацій Німеччини (наприклад, для асоціацій).
  4. Сприяння розвитку експортних можливостей українських сільскогосподарських товаровиробників та переробних підприємств.
  5. Зростання експортних можливостей аграрного сектору України шляхом надання послуг з корпоративного розвитку.

  

По вопросам спонсорства и проведения рекламной кампании в рамках наших мероприятий обращайтесь по тел./факсу (+380-56)375-72-81 (-82, 03) или по e-mail office@business-format.com.ua