Компанія Altcraft виступить Партнером Міжнародного ONLINE-Форуму «DIGITAL MARKETING ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ -2021″, який буде проходитиме 29 жовтня 2021 року.

Об’єднуємо інструменти маркетолога в єдиній платформі
Altcraft Marketing розвивається за участю маркетологів, які створюють платформу мрії. Ми завжди раді новим ідеям. Приєднуйтесь!

Допомагаємо, коли вам це необхідно
Наші експерти доброзичливі. Вони на зв’язку в пошті, телефоні або персональному чаті в зручне для вас час. Ви не залишитеся без відповіді.

Платформа автоматизації для будь-якого бізнесу
Використовуючи функції платформи, ви привернете нових клієнтів, підвищите лояльність існуючих і збільшите продажу. І все це незалежно від вашого типу бізнесу:
агентства
Банки, страхові та фін.сектор
Веб-сервіси
Е-комерс і рітейл
Стартапи

Ігрові та соціальні сервіси
Чи можемо розгорнути платформу всередині вашого бізнесу
Ми розуміємо, як важливо бізнесу контролювати всі потоки даних. Тому ми створили продукт On-premise Altcraft Marketing. Його переваги: ​​повна безпека, швидке розгортання, відсутність обмежень і залежності від сторонніх вендорів.

Реалізуємо нестандартні задачі
У нас є успішний досвід впроваджень платформи в великі бізнеси. Кожне впровадження супроводжується індивідуальними доробками під конкретні завдання бізнесу. Ми жодного разу не підводили наших клієнтів.

Любимо свою справу і створюємо краще
Ми створюємо інструменти в сфері маркетингу більше 13 років. Ми направили наші енергію і силу на те, щоб зробити платформу самим функціональним і зручним інструментом маркетологів у світі. З кожним днем ​​ми наближаємося до нашої мети.

Детальніше на https://altcraft.com/ru/why-altcraft