Компанія NAVIN (Узбекистан) выступить СРІБНИМ ПАРТНЕРОМ  Євразійського Форуму «ГОТІВКОВИЙ ГРОШОВИЙ ОБІГ. ТЕХНОЛОГІЇ – 2021», який відбудеться 15 жовтня 2021 року в Ташкенті!

СП ТОВ «NAVIN» засновано в 2019 році в місті Ташкент, об’єднала в собі технології міжнародного рівня і професійне навички роботи кваліфікованого персоналу NAVIN щодо забезпечення сервісу касового лічильно-сортувального обладнання, а так само інших систем про які Ви можете знайти інформацію на сайті. Ми пропонуємо на ринку Узбекистану банківське обладнання та комплексні технологічні та програмні рішення для обробки готівки для всього життєвого циклу банкнот. Персонал Компанії має великий стаж роботи і пройшов підготовку в Компанії ТОВ G & D Lomo, Москва.

СП ТОВ NAVIN забезпечує продаж банківського обладнання, сервіс, постачання запчастин, веде адаптацію програмного забезпечення і обладнання, що постачається, і гарантує надійну і злагоджену роботу устаткування на об’єктах замовника. Компанія стабільно і впевнено рухається вперед, розширюючи спектр послуг і можливостей, оперативно реагуючи на потреби Центрального банку і кредитних організацій.

Більш детальна інформація – https://navin.uz/about-us/