COVID-19. Правила безпеки на Конференціях БІЗНЕС-ФОРМАТ

COVID-19. Правила безпеки на Конференціях БІЗНЕС-ФОРМАТ

ЯК МИ ПРОВОДИМО КОНФЕРЕНЦІЇ У 2020-2021 РОЦІ

В даний час всі ми переживаємо наслідки глобальної пандемії COVID-19, яка охопила світ і впливає на наші методи роботи, комунікацій і спосіб життя в цілому. Ніколи ще цінність особистих контактів на була така велика для успішного виходу з кризи і продовження зростання.

Бізнес-Формат піклується про здоров’я і безпеку своїх клієнтів і партнерів, саме тому у відповідь на виклики, які ставить перед нами поточна обстановка, ми пропонуємо:

• Можливість участі як в форматі ОФЛАЙН, так і в ОНЛАЙН.

• Чистота і гігієна. Наша компанія веде роботу з партнерам, які надають майданчики, для забезпечення високих стандартів чистоти і гігієни, включаючи дезінфекцію (наявність САНІТАЙЗЕР в тому числі), повітрообмін, забезпечення безпечного харчування та відвідування всіх зон в локації.

• Особиста гігієна та дотримання заходів безпеки. Відповідно до вимог законодавства країни, де проводиться конференція, ми як Організатори, будемо рекомендувати всім делегатам використовувати захисні засоби (маски) і здійснювати регулярну дезінфекцію рук.

• Скринінг температури тіла при вході на захід.

• Безконтактне спілкування. На всіх своїх заходах ми будемо просити учасників уникати фізичних контактів, таких як рукостискання та обійми, а замість цього придумувати альтернативні способи вітання ділових партнерів, більш творчі, веселі і інноваційні. Ми також не рекомендуємо обмінюватися друкованими матеріалами (на зразок візитних карток та рекламними брошурами), а використовувати замість них цифрові альтернативи.
• Щільність учасників на всіх заходах буде відповідати вимогам місцевих органів і загальнонаціональних стандартів охорони здоров’я.

На практиці це означає, що коли експоненти, доповідачі, спонсори та відвідувачі приходять на наші заходи, вони можуть спілкуватися, вчитися і вести справи ефективно, безпечно і впевнено.

З повагою,

Компанія «BUSINESS-FORMAT»