PAYINN FEST. ВСЕ ПРО ПЛАТЕЖІ

Про подію

Шановні пані та панове!

Компанія BUSINESS-FORMAT запрошує вас взяти участь у роботі щорічного міжнародного Форуму в сфері платіжних технологій та інновацій PAYINN FEST. ВСЕ ПРО ПЛАТЕЖI, який відбудеться 3 червня 2021 року в м.Київ(Україна).

ФОРМАТ OFFLINE + ONLINE 

Форум -2021 необхідно відвідати: Топ-менеджерам і керівникам відповідальним за сферу платежів і платіжних технологій, картковий бізнес, інтеграторам, сервіс-провайдерам, мобільним і поштовим операторам, представникам торгово-сервісних мереж, e-commerce, системам грошових переказів, а також всім , хто цікавиться питаннями форуму.

Коротко про подію. Платіжна індустрія, будучи одним з найбільш динамічних секторів в сфері фінансових послуг, продовжує розвиватися, чому сприяють технологічні та операційні інновації від банків, гравців платіжної сфери, FinTech. Щоб отримати максимальну перевагу, майбутнє платежів вимагає співпраці між платіжними брендами, мережами, фінансовими установами, продавцями, процесорами, постачальниками мобільних гаманців і технологами.

Наш форум PAYINN FESTце маркетплейс, де на одному майданчику представлені всі платіжні рішення. Це унікальна галузева майданчик, створена для різних організацій, які впроваджують інновації, приносять користь за допомогою нових рішень і послуг і використовують ці пропозиції для задоволення потреб свого бізнесу і взаємодії зі своїми клієнтами. 

ЧОМУ МИ?

  1. Trend setting event. Для кожного бізнесу важливо на початку року зустрітися зі своїми колегами, партнерами, клієнтами і «звірити годинники», щоб розуміти, в якому напрямку рухатися для максимального прискорення в розвитку нових продуктів і технологій.
  2. Міжнародний досвід. Головною відмінністю і перевагою наших заходів є можливість міжнародного досвіду зі своїми колегами з країн СНД і Східної Європи. Серед наших спікерів, партнерів і учасників ви завжди зустрінете своїх колег їх різних країн і дізнаєтеся про передовий досвід у сфері розвитку платіжних технологій 
  3. Душевна атмосфера та спілкування з однодумцями. На чолі кожного проекту завжди варто КЛІЄНТ, і ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб наш КЛІЄНТ отримав МАКСИМАЛЬНУ КОРИСТЬ від участі в форумі, що в підсумку призведе до професійного росту, укладення нових контрактів і розвитку бізнесу!

Сподіваємося, що Ви і Ваші колеги знайдете можливість взяти участь в Форумі!

Контакти Організаторів: «Business-Format» call center +38 (056) 375-72-80 (81,82,03), office@business-format.com.ua, www.business-format.com.ua

З повагою,

Організатори Форуму

Програма

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА *

PAYINN FEST. ВСЕ ПРО ПЛАТЕЖІ

3 червня 2021, м.Київ, Україна

ФОРМАТ ОФЛАЙН + ОНЛАЙН 

Запросити ПРОГРАМУ можливо по емейл office@businessformat.com.ua

09.00 – 09.30 – Реєстрація в Конференц-залі. 

9.30- Вiдкриття, вiтальне слово

09.35 – 10.15 – GOOD MORNING SESSION

«ТРЕНДИ НОВОГО ДЕСЯТИРIЧА. ОРГАНIЗАЦII МАЙБУТНЬОГО»

Попередні питання для обговорення:

• Адаптація до «новим нормам». Як перетворити відбуваються зміни в еру нових можливостей?

• Change management. Які фактори успіху і невдач при впровадженні інновацій в організації?

• Які продукти і сервіси будуть максимально затребувані найближчим часом? Які цифрові технології найбільш перспективні після кризи: біометрія, блокчейн, машинне навчання, VR / AR, квантове шифрування, і т.д

• Топ-5 трендів 2021 і на найближче майбутнє

10.15-11.35- VISION SESSION:

“МАЙБУТНЕ РИНКУ ПЛАТIЖНИХ ТЕХНОЛОГIЙ: ТРЕНДИ 2030”

10.1510.35

Найгарячіші тенденції на поле Європейських платіжних інновацій

10.35-10.55

Гармонізація платіжних правил в ЄС і Україні: успіхи, невдач, перспективи

10.55-11.15

PCI DSS v4.0 – що нового, що oчiкувати?

11.15-11.35

Рухаємося до економіки cashless: топ рішень в сфері безготівкових платежів

11.35-12.00- Спілкування за чашкою кави

12.00 – 13.00 –CASE STUDY SESSION:

«ПЛАТIЖНI РIШЕННЯ. НОВИЙ КЛIEНТСКИЙ ДОСВIД»

12.00-12.20

Досвід користувача та платіжні рішення

12.20-12.40

Як платять і хочуть платити молоді «цифрові покоління»? Як використовувати дані про клієнтів для максимізації прибутку?

12.40-13.00

Розвиток фінансових послуг і платіжних інструментів оператора зв’язку

13.00-13.20

Роздрібна торгівля і платежі. Успішні кейси партнерства

 

13.20-14.20- Обiд

14.10 – 15.30 –  LIGHTING TALKS:

«IННОВАЦII ТА ТЕХНОЛОГII»

14.20-14.30

Трансформація і виклики ринку E-com після пандемії

14.30-14.40

Хмарні технології для підвищення ефективності в сфері платежів

14.40-14.50

Екосередовище: продаж платіжних продуктів в колабораціях з сервісами E-com

14.50-15.00

Біометрична верифікація клієнтів – інноваційний підхід і практична реалізація

15.00-15.10

АI для платіжної сфери

15.40 – 16.00 – Общение за чашкой кофе

16.00-17.00 – КРОС-ДIАЛОГ ОНЛАЙН:

«ПЛАТЕЖНА СФЕРА. МIЖНАРОДНИЙ ДОСВIД  ТА ПОГЛЯД У МАЙБУТНЕ»

До участі в дискусії запрошені топ-менеджери провідних банків країн СНД.Пропонуються питання для обміну досвідом:

• Кращі міжнародні практики в сфері платежів

• Нова поведінка споживачів. Як змінився портрет ідеального клієнта?

• Які продукти для МСБ ви пропонуєте?

• Війна продуктів VS війна маркетингу. Від чого залежить успіх?

•Чому ви? Що робить ваш банк і ваші продукти унікальними для споживача?

17.00 –  Завершальний ОБМІН ДУМКАМИ 

Організатори залишають за собою право вносити зміни в програму Форуму 

Слідкуйте за оновленням інформації на сайті – www.business-format.com.ua

Спікери

Спикер

Олексій Шабан, заступник Голови Національного банку України

Призначений заступником Голови Національного банку з 07 серпня 2020 року.На цій посаді він відповідає за діяльність блоку “Платіжні системи та грошовий обіг”. До сфери його управління належать питання розвитку, регулювання діяльності платіжних та розрахункових систем, управління системою готівкового обігу.

У банківській системі України Олексій Шабан працює понад 25 років. З лютого 2020 року він працював директором Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України.

До роботи у Національному банку Олексій Шабан пропрацював понад 24 роки у ПриватБанку. З 2018 року він був членом Правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу. Відтоді та до приходу у Національний банк Олексій Шабан очолював напрям роздрібного бізнесу ПриватБанку та активно займався впровадженням нових карткових та платіжних продуктів, зокрема й через дистанційні канали.

Спикер

Денис Філіпов, Начальник відділу політики платіжних систем Банку Латвії

З 2015 року керує Відділом Політики платіжних систем Банку Латвії, забезпечуючи нагляд за платіжними системами (oversight), а також моніторинг і розвиток платіжних систем, технологій і інструментів в Латвії. Денис бере участь в проекті Банку Латвії з розвитку миттєвих платежів, відповідаючи за відносини з учасниками ринку платежів і публічну комунікацію щодо проекту.

Спикер

Андрій Длігач, засновник і CEO Advanter Group.

Доктор економічних наук, стратег, футуролог. Член ради директорів Digital Transformation Institute і SingularityU Kyiv. CEO, Luniter troubleshooting. Професор бізнес-школи KSE, LvBS і ряду університетів. Співзасновник бізнес-спільноти Board. Інвестор і партнер технологічних стартапів. Співзасновник Центру Економічного відновлення.

Спикер

Улугбек ТАВАККАЛОВ, Заступник Голови Правління «Узпромстройбанк» 

Таваккалов Улугбек Уктамович народився 20 листопада 1978 року в місті Ташкенті. У 2000 році закінчив Російський Державний Університет сервісу за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит», в 2013 році бакалаврат Ташкентського фінансового інституту за напрямом «Банківська справа», в 2016 році – відділення магістратури Ташкентського Державного Економічного інституту за спеціальністю «Банківська справа».

Трудову діяльність розпочав у 1997 році на посаді спеціаліста 1-ої категорії відділу кредиту і моніторингу АТ «Бізнес-фонд» міста Ташкента.З 2003 року по жовтень 2019 року здійснював діяльність на посаді начальника Відділу моніторингу, начальника Управління моніторингу кредитного портфеля, начальника Департаменту роздрібного бізнесу АІКБ «Іпак Йулі».Таваккалов Улугбек Уктамович з 7 жовтня 2019 року призначений на посаду заступника Голови Правління АКБ “Узпромстройбанк”.

Спикер

Олена Сусідка, Засновник першої в Україні відкритої Фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions

Глава наглядової ради банку ConcordBank, член НАБУ 

Під керівництвом Олени, ConcordBank став першим в Україні недержавним банком, який запустив прийом платежів через Apple Pay і Google Pay. Олена також ініціювала створення незалежної процесингового центру ProCard, IT-компанії MustPay і стала співзасновником digital-біржі благодійності «Добродій».

У 2020 році Олена Сусідка заснувала першу в Україні відкриту Фінтех-екосистему Concord Fintech Solutions, на базі якої учасники ринку створюють свої Фінтех-проекти. Інфраструктуру екосистеми сформували банк, незалежний процесинговий центр, платіжний сервіс, IT-компанія, биллинговая система, які надають різні технологічні рішення для ринку.

Спикер

Алена Андроникова, СEO Moneyveo

Компанія Moneyveo – лідер українського FinTech-ринку. У компанії пані Андроникова розробила стійку інноваційну стратегію, яка привела до зростання бізнесу, підвищенню ефективності роботи і виходу на міжнародний ринок. За успіхи і досягнення в діловій сфері вона була визнана кращою business-woman в сфері онлайн-кредитування за версією womo.ua (топ-рейтинг “Жіноче лідерство»), однією з найуспішніших жінок в Україні в області фінансових технологій

Спикер

Іржі Санданус, Керуючий Директор

Crede Experto Praha spol. s r.o.

Після виконання на початку дев’яностих нових завдань в Банку Австрія і Обербанке в якості керівника відділу інформаційних технологій та операцій, я створив в кінці дев’яностих компанію Crede Experto. Я працюю вже майже 23 роки і з гордістю можу сказати, що ми перейшли від невеликої консалтингової компанії, що спеціалізується на базовій банківській системі на базі IBM Power i, до постачальника рішень з доданою вартістю в багатьох областях банківських і фінансових послуг з особливим фокусом на платежі.

Спикер

Михайло РАКОВ, Керівник департаменту технологій, платежів у First Abu Dhabi Bank (FAB) (ОАЕ) 

Досвідчений керуючий директор з історією роботи в галузі інформаційних технологій та послуг. Кваліфікований у галузі бізнес-процесів, аналітичних навичок, продажів, ІТ-стратегії та управління. Сильний спеціаліст із громадських та соціальних служб, спеціаліст з фінансових питань Київського університету КРОК. Ступінь MBA.

Спикер

Олег Клименко, Член правління OTP БАНК 

Закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Фінанси», має ступінь магістра.Свою роботу в ОТП Банку почав в 2005 році на посаді економіста сектору обслуговування приватних клієнтів управління супроводу продажів, а через рік отримав посаду начальника сектора супроводу кредитних операцій фізичних осіб і СМБ АТ «ОТП БАНК». У 2014 році очолив управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК». З 2017 року обіймав посаду директора департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».З листопада 2020 року – член Правління АТ «ОТП БАНК». Курирує бізнес-лінію роздрібного бізнесу.

Спикер

Анастасія Шевченко, генеральний менеджер і партнер Lugera Ukraine (ex-Adecco), автор книги «Діджитал Ера», входить в ТОП-50 найвпливовіших жінок в Фінтех 

Анастасія Шевченко – генеральний директор і партнер компанії Lugera Ukraine (ex-Adecco Ukraine), автор книги «Діджитал Ера», незалежний Фінтех-експерт, входить в ТОП-50 найвпливовіших жінок в Фінтех, співзасновник і CEO Fintech Solutions LLC і співзасновник фінтех- маркетплейса LetsPartner.C 2004 р Анастасія працювала в банках – УкрСиббанк BNP Paribas Group, UniCredit Bank, Ощадбанк, виводячи ці фінустанови в лідери ринку ТОП-5 і ТОП-2 по очолюваним нею бізнес-напрямках. Реалізовані Анастасією Шевченко в банках проекти досі вважаються інноваційним проривом в Україні і згодом були повторені в декількох країнах СНД.У 2012 по 2016 рр. очолювала групу розвитку бізнесу компанії VISA в Україні. З березня 2017 р приєдналася до складу партнерів Adecco, а з грудня 2017 р стала генеральним менеджером цієї компанії-лідера в світі з аутсорсингу та управління персоналом. Анастасія також виступила автором численних статей про Фінтех і наймасштабнішого книжкового проекту в СНД про цифрові технології – бестселера «Діджитал Ера».

Спикер

Динара Аманбаева, Дiректор Департаменту роздрібного бізнесу HALYK BANK Казахстан

Спикер

Оксана Бабенко

Заступник голови правління ConcordBank; 

Керівник транзакційного бізнесу.Засновник чат-бот платформи з прийому платежів, універсальної білінгової платформи MassPay і міжнародної платіжної системи CordPay

Спикер

Ірина Блінова, Директор, керівник Академії PwC в Україні, Assoc CIPD 

Заснувала і керує Академією PwC в Україні з 2009 р Протягом багатьох років працювала в міжнародних компаніях керівником таких напрямків, як контроль фінансової діяльності та координація роботи внутрішнього аудиту. Член професійних співтовариств CIPD, IIA, ICASA. Автор публікацій у діловій пресі (mind.ua, blog.agrokebety.com, журнал «Стратегія розвитку», журнал «Управління персоналом»). Постійний спікер на конференціях, що стосуються широкого кола питань з корпоративного управління, управління людьми, новим тенденціям у професійній освіті.

Спикер

Юлія Сусідка, Член Наглядової ради ConcordBank Співзасновник Біржі Благодійності «Добродій»

Засновник бренду Alefbet

Мати 7 дітей

З 2011 року працює над розвитком ConcordBank, який за цей час пройшов шлях становлення від традиційного до сучасного технологічного банку.

У 2014 році Юлія стала співзасновником Біржі Благодійності «Добродій» – майданчики, що забезпечує зустріч і взаємодія людей, які потребують матеріальної підтримки, і тих, хто бажає допомогти. Цей благодійний фонд працює тільки онлайн і не приймає донати готівкою.

Спикер

Алла Петриченко

Співзасновник стартапу Shop-Express, платформа для створення брендових інтернет-магазинів без програмістів і шаблонів. 

У березні 2020 року відкритість платформи на перехідний режим роботи на період локдауна.Досягнуті цілі: висновок торгових підприємств в онлайн, оптимізація роботи при пікових навантаженнях, дослідження ринку на предмет болів і інструментів в інтернет-торгівлі. З кінця 2020 партнерства з платіжними системами, банками, сервісними компаніями.

ПАРТНЕРИ

Фiнтех Медia Партнер

Информаційні партнери

Статус
Статус
Статус
Статус
Статус
Статус
Статус

Умови участі

Пакет
«EARLY BIRD»

ПРОДАНО

Пакет «STANDARD»
до 14 березня

ПРОДАНО

 

 

Пакет
"LATE BIRD"
с 16 березня

ОФФЛАЙН

5 990 грн (250 EUR)

ОНЛАЙН

3500 грн (125 EUR)

ОПЛАТИТИ КАРТКОЮ