PAYINN FEST. ВСЕ ПРО ПЛАТЕЖИ

Про подiю

Шановні панове!

Компанія BUSINESS-FORMAT запрошує вас взяти участь у роботі щорічного міжнародного форуму у сфері платіжних технологій та інновацій PAYINN FEST. ВСЕ ПРО ПЛАТЕЖИ, що відбудеться 20 вересня 2022 року в м.Київ (Україна). ФОРМАТ OFFLINE + ONLINE. 

Детальна інформація про Форум www.payinnv.tech

Форум корисний: Топ-менеджерам та керівникам відповідальним за сферу платіжних технологій, роздрібний бізнес, картковий бізнес, інтеграторам, сервіс-провайдерам, мобільним та поштовим операторам, представникам торгово-сервісних мереж, e-commerce, системам грошових переказів, а також усім, хто цікавиться питаннями форуму.

Коротко про подію. Платіжна індустрія, будучи одним із найбільш динамічних секторів у сфері фінансових послуг, продовжує розвиватися, чому сприяють технологічні та операційні інновації від банків, гравців платіжної сфери, FinTech. Щоб отримати максимальну перевагу, майбутнє платежів потребує співпраці між платіжними брендами, мережами, фінансовими установами, продавцями, процесорами, постачальниками мобільних гаманців та технологами.

Наш форум PAYINN FEST – це маркетплейс, де на одному майданчику представлено всі платіжні рішення. Це унікальний галузевий майданчик, створений для різних організацій, які впроваджують інновації, приносять користь за допомогою нових рішень та послуг та використовують ці пропозиції для задоволення потреб свого бізнесу та взаємодії зі своїми клієнтами.

ЧОМУ МИ?

  1. Міжнародний досвід. Головною відмінністю та перевагою наших заходів є можливість міжнародного досвіду зі своїми колегами з країн СНД та Східної Європи. Серед наших спікерів, партнерів та учасників ви завжди зустрінете своїх колег їх різних країн та дізнаєтеся про передовий досвід у сфері розвитку платіжних технологій
  2. Trend setting event. Для кожного бізнесу важливо зустрічатися зі своїми колегами, партнерами, клієнтами та «звіряти годинник», щоб розуміти, в якому напрямку рухатися для максимального прискорення розвитку нових продуктів і технологій.
  3. Душевна атмосфера та спілкування з однодумцями. На чолі кожного проекту завжди стоїть КЛІЄНТ, і ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб наш КЛІЄНТ отримав МАКСИМАЛЬНУ КОРИСТЬ від участі у форумі, що врешті-решт призведе до професійного зростання, укладання нових контрактів та розвитку бізнесу!

Сподіваємося, що Ви та Ваші колеги знайдете можливість взяти участь у Форумі!

Контакти Організаторів: «Business-Format» call center +38(056) 375-72-80 (81,82,03), office@business-format.com.ua, www.business-format.com.ua

З повагою,

Організатори Форуму

Business-Format

ВIДЕО  PAYINN FEST 2021 за посиланням >>>>>

Актуальну програму Конференції та умови участi запитуйте на емейл office@business-format.com.ua

СРIБНI ПАРТНЕРИ

Fintech Медia партнер

Fintech Медia партнер

Інформаційні партнери