VIII Міжнародна Конференція «НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В АУДИТІ ТА УПРАВЛІННІ РИЗИКАМИ»

днів
годин
хвилин
Секунд

Про подiю

Шановні панове! 

Компанія BUSINESS-FORMAT запрошує Вас взяти участь в роботі VIII Міжнародної Конференції «НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В аудиті І УПРАВЛІННІ РИЗИКАМИ», яка відбудеться 3 березня 2021 в форматі ОНЛАЙН.               

Для участі в Конференції запрошуються: Керівники Адміністрації внутрішнього аудиту та контролю, Незалежні Директора, Фінансові керівники, Керівники Ризик-менеджменту, Головні бухгалтера, Міжнародні та Національні аудиторські компанії, а також ті, кому цікаві питання конференції.

Коротко про подію: На наших очах відбуваються стрімкі зміни у всіх сферах життя, і одним з головних трендів є цифрова трансформація бізнесу. Служба внутрішнього аудиту повинна володіти гнучкістю, щоб вміти швидко адаптуватися і йти в ногу з розвитком цифрових технологій, знаннями і навичками, щоб надавати консультаційну підтримку бізнесу і проводити аудит стратегічних ризиків у цих нових обставинах.

Служби внутрішнього аудиту, які підвищують рівень власної готовності до цифрової трансформації, виявляться набагато ефективніше в виникають непростих умовах. Участь в конференції дасть можливість дізнатися про кращі практики в сфері аудиту та обмінятися досвідом з колегами з різних країн, що дозволить відповідати на виклики часу і вивести роботу СВА на якісно новий професійний рівень!

ЩО ЦІКАВОГО ВАС ЧЕКАЄ В ЦЬОМУ РОЦІ:

• Стратегічна Сесія 1: «НОВИЙ СВІТ. НОВИЙ ПОГЛЯД НА АУДИТ »

• Практична Сесія 2: «АУДИТ І РИЗИКИ»

• Інноваційна Сесія 3: «AUDIT DIGITAL»

На завершення вас чекає гаряча панельна дискусія «Тренди нового десятиліття. Що зміниться у внутрішньому аудиті? » 

За підсумком участі видається Сертифікат Учасника, що підтверджує 7 навчальних годин.

Більш детально ознайомитися з програмою заходу та зареєструватися учасником Конференції Ви можете прямий зараз на нашому сайті: www.business-format.com.uaУ разі виникнення питань, Ви можете зв’язатися з Організаторами по тел. / Факс: +38 (056) 375-72-80 (-81, -82, -03) або по е-mail: office@business-format.biz.ua 

Висловлюємо надію, що незважаючи на щільний діловий графік, Ви і Ваші колеги зможуть особисто взяти участь в цьому традиційно значущу подію в професійних колах! 

З повагою,Організатори Конференції – Business-Format

Програма

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА *

VIII Міжнародній Конференції «НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В аудитіІ УПРАВЛІННІ РИЗИКАМИ »

3 березня 2021р

ФОРМАТ ОНЛАЙН 

ЗАПРОСИТИ ПРОГРАМУ по емейл office@business-format.biz.ua

09.30 – Відкриття роботи Конференції. Вітальне слово Організаторів 

09.30 – 11.15 СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ: “НОВИЙ СВІТ. НОВИЙ ПОГЛЯД НА АУДИТ»

09.35-10.00

Про актуальні підходи до підвищення ефективності роботи СВА. погляд Регулятора

10.00-10.25

Модернізація моделі трьох ліній захисту. Практичний досвід застосування

10.25-10.50

Епоха викликів і можливостей – відповідає їй внутрішній аудит?

10.50-11.15

Визначення рівня зрілості системи управління ризиками та створення дорожньої карти для її оптимізації
 
11.45 – 13.00 – ПРАКТИЧНА СЕСІЯ: “АУДИТ І РИЗИКИ»

11.45-12.10

Внутрiшнiй контроль по SOX

12.10-12.35

Кращі практики забезпечення ефективної контролінг середовища в організації

12.35-13.00

Ефективні методи мінімізації ризиків шахрайства
13.00-14.00- Обід
14.00 – 15.40 – СЕСІЯ ПО ІННОВАЦІЙ:«AUDIT DIGITAL»

14.00-14.25

ІТ АУДИТ і кібербезпеки. Виклики і реалії часу

14.25-14.50

BIG DATA і інструменти аналітики в роботі внутрішнього аудиту

14.50-15.15

Внутрішній аудит в епоху цифровізації і пандемії. Яких помилок можна уникнути?

15.15-15.40

Автоматизація функції аудиту. Рішення для бізнесу

15.40 – 16.00 – Кава пауза

16.00-17.00 Панельна дискусія«ТРЕНДИ НОВОГО ДЕСЯТИЛІТТЯ. ЩО ЗМІНИТЬСЯ ВО ВНУТРІШНЬОМУ аудиті? »

Пропоновані питання для обговорення:·        

  • Зміни моделі 3-х ліній захисту. Ваша позиція на зміни, пропаганда всередині організацій. Трансформація організацій та менеджменту.·        
  • Smart working. Зміни комунікацій всередині організації. Процес адаптивності методик аудиту до нових реалій·        
  • Digitalization. Зміни дистрибуції товарів, послуг, інформації. Реакція технік аудиту і внутрішнього контролю організацій на змінилася середу.·        
  • Висновки з covid-19. Підготовка планів реакції на пандемії. Роль внутрішнього аудиту в створення планів реакцій. Функціонування і роль системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту як елементу системи внутрішнього контролю в кризи

 

 

17.00 – Завершення

* Організатори залишають за собою право вносити змінив програму Форуму

Слідкуйте за оновленням інформації на сайті – www.business-format.com.ua

Спiкеры

Спiкер
Плотникова Наталія Вікторівна, Директор Департаменту внутрішнього аудиту Держкорпорації «Росатом». Відповідає за подання керівництву Держкорпорації «Росатом» незалежних і об'єктивних оцінок / гарантій і внутрішніх консультацій, спрямованих на вдосконалення діяльності в сферах внутрішнього контролю, управління ризиками та інших управлінських процесах для прийняття рішень. У внутрішньому аудиті працює з 2017 року, до цього часу майже двадцять років роботи в державному фінансовому контролі і нагляді. Має вчений ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «Фінанси, грошовий обіг і кредит». Має сертифікат внутрішнього аудитора, дипломи і сертифікати з підвищення кваліфікації за ключовими бізнес-процесів діяльності організації. Стажувалася у Франції і в Австрії за напрямками контролю суспільних фінансів Європейського союзу і по переговорному процесу відповідно. Відзначена подякою Президента РФ, Знаком «Відмінник фінансової роботи», нагороджена Орденом пошани і іншими нагородами, і відзнаками.
Спiкер
Євген Корнілович, Директор Служба Комплаенс Європа і Євразія "RIO TINTO" (Великобританія) Практичний та керований комерційним бізнесом лідер із забезпечення ризиків та дотримання вимог із 20-річним перевіреним досвідом у сфері дотримання вимог, управління ризиками, розслідувань, аудиту, фінансового контролю, збільшення вартості акціонерів у світових галузях технологій, телекомунікацій та послуг. Критичний мислитель, який користується проблемами та можливостями продемонструвати гідне довіри керівництво разом із практичними можливостями вирішення проблем. Пишається здатністю спілкуватися з партнерами на всіх рівнях у досягненні спільної бізнес-мети.
Спiкер
Марзiят Мамалаева Начальник Управління внутрішнього аудиту АЛЬФА-Банк Працює в Альфа-Банку з грудня 2019 року. До переходу в Альфа-Банк очолювала внутрішній аудит в МТС-Банку і «Дельта Кредиті» (група Societe Generale). Закінчила Дагестанський державний університет, пройшла курс підвищення кваліфікації FRM (Financial Risk Management) в МГУ ім.Ломоносова. Є членом асоціації ACCA. В обов'язки Марзой входять оцінка ефективності системи внутрішнього контролю, аналіз і підвищення ефективності процесів з управління ризиками, оцінка безпеки і ефективності інформаційних систем банку, а також організація роботи управління внутрішнього аудиту.
Спiкер
Антон Кузупеев (Мілан, Італія) Віце-Президент, Інститут Внутрнние Контролю чаптер в Україні та Білорусі Сертифікований аудитор внутрішнього контролю (CICA) 15 років досвіду роботи в продажах, коучинг, аудиті, консалтингу, дизайні систем внутрішнього контролю, включаючи 11 років досвіду роботи в банківському бізнесі міжнародного консорціуму Альфа-Груп. Досвід роботи включає 7 міст в 6 країнах в Центральна і Східна Європа. 3+ років досвіду роботи в ролі Керівника внутрішнього аудиту / Члена Аудиторського / Радника Правління / Члена Правління. 5+ років досвіду виступу на міжнародних конференціях як Спікер, Модератор, Експерт, Голова конференцій. Номінація в Топ-30 зароджуються лідерів в професії внутрішній аудитор до 35 років в 2014 р, за версією Глобального офісу Інституту Внутрішніх Аудиторів, США.
Спiкер
Олександр Мовчан, Президент Інституту Внутрішнього Контролю Східній Європі; (Польша) Міжнародні сертифікати: CIA, CFE, CICA, CIMA DIP PM Президент Інституту Внутрішнього Контролю в Східній Європі; Лектор з підготовки до CFE сертифікації в Центральній і Східній Європі; Директор по Внутрішньому контролю в глобальній корпорації в медичній галузі; Блогер на всеєвропейської медіа-платформі Risk and Compliance Platform Europe. 14 років в професії аудиту \ внутрішнього контролю; 10 років на керівних посадах, в тому числі в бізнес групах, акції яких розміщені на фондових біржах США і Європи; міжнародний досвід проведення аудитів в Північній Америці, Європі, Азії; досвід адаптації світових кращих практик для регіону Східна Європа, в тому числі досвід законодавчих ініціатив.
Спiкер
Наталія Смирнова, FCCA Директор з внутрішнього аудиту «Ростех» Має більше 7 років стажу в компаніях великої четвірки (Делойт і Туш, PwC), в 2005-2007 займала пост фінансового директора інвестиційної групи Трійка Діалог. В Корпорації працює з 2008 року.
Спiкер
Максим Батуренко , Менеджер, внутрішній аудит, управління ризиками та комплаєнс KPMG в Україні Максим має більш ніж 12-річний досвід у сфері внутрішнього аудиту і аудиту даних, а також послуг, пов'язаних з оцінкою ризиків та комплаєнсу. Перед тим як приєднатися до KPMG, Максим працював в інший фірмі «Великої четвірки». Він також має досвід організації та керування функцією аудиту ІТ у дочірньому банку великої міжнародної банківської групи, яка представлена в Україні. Професійний та галузевий досвід: Аудит та допомога при створенні систем внутрішнього контролю в рамках проектів SOX аудиту та підготовки компаній до проведення SOX аудиту; розробка матриці загальних комп'ютерних контролів на основі вимог CobiT. SOC 1 (Тип 1 і Тип 2) Аудит контролів для сервісної організації телеком оператора: оцінка дизайну та впровадження, тестування операційної ефективності загальних ІТ контролів та контролів за гарантуванням доходів и др..
Спiкер
Неуступов Сергій Вадимович, Директор департаменту внутрішнього аудиту ПАТ «СКБ- банк» (Росія) У професії аудиту 16 років. Працював в різних банках в підрозділах служби внутрішнього контролю, а з появою в банківській системі підрозділів внутрішнього аудиту - в СВА. Останні 11 років займаю посади керівника підрозділу СВК / СВА в банках, розташованих в Єкатеринбурзі. У банку Відкриття був керівником регіонального центру аудиту. З 2013 року працюю директором Департаменту внутрішнього аудиту ПАТ «СКБ- банк».
Спiкер
Юрій Одинцов, Директор Служби внутрішнього аудиту Альфа-Банк, АТ ДБ (Казахстан) Досвід роботи в банках понад 15 років, протягом яких працював в різних підрозділах банку, в тому числі підрозділах оцінки заставного забезпечення, кредитного адміністрування, займався розробкою нових продуктів. Обіймав керівні позиції в підрозділах роздрібного бізнесу АТ «Євразійський Банк» і Альфа- Банку. З 2011 року працює у внутрішньому аудиті. Володіє міжнародним сертифікатом в області внутрішнього аудиту (CIA), MBA.

Інформаційні партнери

Умови участi

Пакет
«EARLY BIRD»

ПРОДАНО

Пакет «Standard»

3000 грн або 100 евро 

с 16.01 по 24.02

Пакет

"LATE BIRD"

4500 грн або 150 евро

с 25.02.2021

ОПЛАТИТИ КАРТКОЮ