Про Компанію

+
років досвіду проведення міжнародних конференції в Україні, СНД та Європі
+
проведених міжнародних подій для професіоналів з різних країн
+
делегатів з банків і компаній відвідали наші заходи
%
делегатів це топ-менеджери банків і компаній
%
учасників та партнерів рекомендують нас

Компанія «Business Format Group» створена командою професіоналів, які мають багаторічний досвід організації міжнародних ділових заходів не тільки в Україні, але і в країнах СНД, а також Центральної та Східної Європи.

Основними напрямками діяльності нашої Компанії є – організація і проведення міжнародних Бізнес-Форумів і Конференцій, а також навчальних тренінгів і корпоративних семінарів, як для представників банківського сектора, так і для корпоративних клієнтів із залученням провідних економічних і фінансових експертів.

Наша команда – це захоплені, амбітні і закохані в свою справу люди, які живуть своїми проектами. Ми будуємо «мости», які об’єднують спільні бізнес-інтереси учасників наших заходів. Все, що ми робимо, обумовлено потребами наших клієнтів, і ми прагнемо отримати і зберегти їхню довіру!

Наша місія – об’єднувати професіоналів з різних країн, сприяючи розвитку і росту вашого бізнесу!

ЧОМУ МИ?

Для розвитку Вашого бізнесу, потрібні свіжі ідеї. Участь в наших проектах дає УНІКАЛЬНУ можливість дізнатися кращі світові практики у вашій професійній сфері, знайти бізнес-партнерів з різних країн і масштабувати ваш бізнес. Крім того, ми завжди робимо акцент на максимальне спілкування і залучення всіх присутніх, даруючи радість людського спілкування і позитивні емоції в колі колег однодумців!

КРАЩІ ПРАКТИКИ

та кейси в рамках програм наших Конференцій

КРАЩІ СПІКЕРИ

міжнародного рівня

МІЖНАРОДНИЙ ОБМІН

досвідом. Дізнайтеся про новинки у вашій галузі з перших вуст

ТРЕНДИ І ІННОВАЦІЇ

в професійній сфері. Будьте першими і станьте кращими!

НЕТВОРКИНГ

Прекрасні можливості для ділового спілкування і корисних знайомств для зростання вашого бізнесу!

Розвивайте діалог з професійною аудиторією, підвищуйте авторитет своєї компанії та розширюйте межі свого бізнесу з нами! Ми відкриті для будь-яких зустрічних та взаємовигідних пропозицій!

Зв’яжіться з нами для отримання детальної інформації: