DEBT COLLECTION TECHNOLOGY – 2023

"STEEL ARGUMENT DAY"

31 жовтня 2023

31 жовтня 2023 року в Києві в Заміському Комплексі EQUIDES CLUB  у форматі ОФЛАЙН + ОНЛАЙН успішно пройшла Конференція “DEBT COLLECTION TECHNOLOGY – 2023”! В роботі конференції взяли участь 100+ керівників напрямків коллекшн, представників банків та фінансових установ, а також зацікавлених фахівців, які працюють у сфері стягнення боргів!

Цього року на учасників Конференції чекала насичена та актуальна ДІЛОВА ПРОГРАМА + КРУТИЙ НЕТВОРКІНГ ! Робочій день  конференції був наповнений практичними кейсами, новаціями, прогнозами на майбутнє, а також гарячими дискусіями і душевним спілкуванням у колі колег!   

ГОЛОВНИМ АКЦЕНТОМ В ПРОГРАМІ були найкращі практики та передовий досвід банків та фінансових компаній в сфері колекшн у поточних реаліях! Також на одному подиху пройшла Панельна дискусія, яку блискуче провів Анджей Голка. До дискусії експертів приєднався ще один віртуальний учасник дискусії штучний інтелект ШІ, який спрогнузував майбутнє в сфері стягнення боргів. Приємно було те, що прогнози ШІ та реальних експертів ринку в більшості питань були дуже близькі. 🙂

STEEL ARGUMENT DAY. Цього року учасників Конференції приймав Заміський Комплекс EQUIDES CLUB, на території якого знаходиться один із найбільших у Європі стрілецьких клубів критого типу STEEL ARGUMENT. Після обговорення всіх робочих питань,  яскравим завершенням Конференції стали дружні  змагання в стрільбі зі стрілецької зброї з нагородженням переможців!  

Дякуємо всім Партнерам за підтримку Конференції, Спікерам за цікавий контент і Учасникам за активну участь в програмі! Попереду нові плани, нові проекти і нові досягнення! До зустрічі в наступному році!
 
З повагою,
Анна Коломєєць,  СЕО «Business-Format Group»

tel:+380675627668 (Viber, Telegram, Whatsapp),   office@business-format.com.ua 

Спікери - 2023

Олена Сукманова

Керівник практики вирішення судових спорів Sayenko Kharenko, екс перший заступник Міністра юстиції України. Олена володіє понад 20-річним професійним досвідом та спеціалізується на комплексному вирішенні складних спорів і конфліктів. Пані Сукманова напрацювала значний практичний досвід у сферах стягнення заборгованості, вирішення земельних спорів, боротьби з рейдерством, захисту бізнесу та іноземних інвестицій. Олена названа серед кращих юристів у сфері вирішення судових спорів згідно з рейтингом Best Lawyers in Ukraine 2022 та входить до числа рекомендованих юристів у сфері вирішення судових спорів за версією Ukrainian Law Firms 2020. 

Сав’юк Алла

Президент Всеукраїнської Асоціації
Фінансових Компаній (ВАФК)

Експерт GR, фінансист, юрист. 15 років досвіду роботи у фінансовому секторі України, з них 10 років на керівних посадах, як в регуляторі фінансового ринку, так і бізнесі. Розробник першого в Україні Кодексу етичної поведінки для МФО. Постійний експерт робочих груп при Національному банку України і Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ щодо регулювання та нагляду за фінансовим ринком.

Ольга Білай

Заступниця директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВО).  Кар’єру у банківській сфері почала у 2002 році. У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб працює з липня 2017 року. В серпні 2019 року призначена заступницею директора-розпорядника ФГВФО. Є членом спостережної ради Секретаріату фінансової реструктуризації, а також членом Комітету з врегулювання непрацюючих кредитів державних банків Ради з фінансової стабільності. Освіта. У 2001 році отримала ступінь магістерки міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. У 2014 здобула ступінь кандидатки економічних наук. У 2019 році отримала Certificate in Corporate Governance (UCGA/INSEAD).

Анджей ГОЛКА

Виконавчий Директор напрямку управління непрацюючими активами АТ «Кредобанк».  Досвід роботи у сфері Collection більше 20 років

Чепурний Віталій

Голова  Асоціації приватних виконавців України (АПВУ)

Андрій Джура

Заступник Директора Департаменту – Начальник Управління правового забезпечення Департаменту проблемних активів АТ «ПУМБ»

Ярослав Деяк

Заступник генерального директора з юридичних питань ДП «СЕТАМ»

Анатолій Телявський

Заступник Голови Асоціації приватних виконавців України (АПВУ)

Максим Стеблюк

Заступник Директора Департаменту, Начальник управління пізнього збору заборгованості клієнтів роздрібного бізнесу  АТ Райффайзен банк

Василь Гей

Керівник Судового центру Департаменту реструктуризації та стягнення АТ «Укрексімбанк». Експерт Комітету Незалежної асоціації банків України з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів. Адвокат.
16 річний досвід роботи з NPL в банківських установах, з яких більше 10 років досвіду управління процесами Legal Collection та Litigation, супроводження банкрутств та мінімізації юридичних ризиків процедур Collection.

Ярослава Авраменко

Віце-президент АУБ. Працює у банківській системі України понад 18 років. Досвід роботи на керівних посадах понад 15 років є чинним адвокатом. Засновник ЮК Avramenko Group. Освіта: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Західноукраїнський національний університет: «Адміністративно-правове регулювання іпотечного кредитування в Україні» Вчені ступені: кандидат юридичних наук

Сергій Оксимчук

Заступник начальника управління по роботі з простроченою заборгованістю роздрібного, мікро- та малого бізнесу АБ “УКРГАЗБАНК”. Загальний банківський стаж близько 17 років. В АБ «УКРГАЗБАНК» з 2016 року. До роботи в АБ «УКРГАЗБАНК» працював на посадах від спеціаліста з кредитного аналізу й обслуговування клієнтів в ПАТ “Універсал Банк” та ПАТ “Укрсоцбанк” до заступника начальника управління збору заборгованості мікробізнесу департаменту проблемної заборгованості роздрібних клієнтів ПАТ «Райффайзен Банк Аваль».

Андрій Мірошниченко

Співзасновник та директор консалтингової компанії ТОВ “ПРИЗМА – РИЗИК АНАЛІТИКА”

Юрій Мандзюк

Керівник юридичного та комплаєнс напрямку ТОВ Selfie Credit.  В галузі фінансів (банках та фінансових компаніях) працює останні 12 років, за стягнення заборгованості безпосередньо відповідав і займався понад 7 років, найдовше – як керівник Legal Collection Універсал Банку (6 років). Останні 6 років працює на ринку небанківських фінансових послуг, побудував та очолював юридичні відділи таких лідерів ринку як Moneyveo та Dinero. 

Анатолій Трошин

Chief Operating Officer “Banza”

ЕКСПО-ПАРТНЕР КОНФЕРЕНЦІЇ

Головні Інформаційні Партнери

Інформаційні Партнери