XII Конференція «УПРАВЛІННЯ ПРОБЛЕМНОЮ ЗАБОРГОВАНIСТЮ. ІННОВАЦІЇ 2022»

Про подию

Шановні панове!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XII Конференції «УПРАВЛІННЯ ПРОБЛЕМНОЮ ЗАБОРГОВАНIСТЮ. ІННОВАЦІЇ 2022», 22 вересня 2022 року, у м. Києві (Україна). ФОРМАТ OFFLINE + ONLINE

Конференція корисна: Керівникам підрозділів по роботі з проблемною заборгованістю, Директорам Юридичних Департаментів, Кредитних Департаментів, Керівникам служб безпеки, Керівникам колекторських, страхових та юридичних компаній, кредитним бюро, а також тим, кому цікаві питання конференції. 

ЩО ЦІКАВОГО ВАС ЧЕКАЄ НА КОНФЕРЕНЦІЇ ЦЬОГО РОКУ: 

1.    ПРОГРАМА Конференції – 2022 традиційно складається з кількох актуальних тематичних блоків:

Сесія 1 – Стратегічна, під час якої ми розглянемо останні законодавчі ініціативи та зміни у сфері управління проблемною заборгованістю.

Сесія 2 – Інноваційна. В рамках цього тематичного блоку ми дізнаємося про те, які є інновації та нові технології у сфері роботи з боржниками, використання штучного інтелекту, Big Data, технологій кредитного скорингу та управління взаємовідносинами з клієнтами.

Сесія 3 – Практична. На цій сесії традиційно будуть представлені практичні кейси від провідних банків та МФО у сфері стягнення проблемної заборгованості та підвищення ефективності служби Collection.

2.    В рамках програми пройде ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ “Як адаптувати службу коллекшн під зміни та виклики часу” та завершальний BUSINESS BATTLE “Повертаємо борги на стадії 90+”.

3.    Практична спрямованість конференції, дискусії, обмін досвідом із колегами гарантує отримання корисної та актуальної інформації для успішного вирішення питань, пов’язаних з ефективним управлінням кредитним портфелем та зниження рівня простроченої заборгованості. 

Контакти Організаторів: +38(056) 375-72-80 (-81,-82,-03), e-mail: office@business-format.com.ua. 

Будемо раді бачити Вас та Ваших колег на Конференції!

З повагою,

Організатори «Business—Format»

ВIДЕО IВЕНТУ -2021 за посиланням >>>>

Актуальну програму Конференції запитуйте на емейл office@business-format.com.ua

ПЛАТИНОВЫЙ ПАРТНЕР

ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР

СРІБНІ ПАРТНЕРИ

Інформаційні партнери