"Гроші рухають світ, ми рухаємо гроші!"

Days
Hours
Minutes
Seconds

UKRAINIAN CASH FORUM - 2024

31 травня 2024

Коротко про подію

Шановні колеги!

Компанія Business Format Group рада запросити вас на щорічній Форум професіоналів у сфері готівково-грошового обігу “UKRAINIAN CASH FORUM – 2024”, який відбудеться 31 травня 2024 року у Києві в готелі Mercure Kyiv Congress4*!

На Форумі в цьому році очікується 100/120+ Керівників профільних департаментів Комерційних банків, Національного Банку України, CIT-Компаній, а також провідні експерти в сфері управління, обробки і регулювання великих обсягів готівки,  розробники та постачальники технологічних і програмних рішень в сфері грошово-готівкового обігу для банків.

Що цікавого чекає вас на Форумі цього року:

ГОЛОВНІ ТЕМИ: Cash Management & Cash Processing & Cash Security. Цифрова трансформація, оптимізація процесів та технології безпеки – нові тренди, що формують майбутнє ринку грошово-готівкового обігу.

ГОЛОВНИЙ АКЦЕНТ: Treasury Banking Technology – створення стійкого казначейства. Казначейство на порозі змін. Зниження ризиків та підтримання ліквідності в часи постійних змін на фінансовому ринку та глобальних FinTech трансформацій. Тренди казначейських технологій та на що звернути увагу при цифровій трансформації казначейства.

ДІЛОВА ПРОГРАМА+НЕТВОРКІНГ.  Ваш день на Конференції буде наповнений практичними кейсами, гарячими дискусіями, прогнозами на майбутнє та душевним спілкуванням у колі колег! Участь у конференції дозволить вам отримати цінні професійні знання, а також встановити корисні ділові контакти та стратегічні партнерства! Сюрприз від Організаторів – ОБОВ’ЯЗКОВИЙ!

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами на нашій Конференції та впевнені, що ваш досвід та знання будуть цінним внеском до обговорення цих важливих тем! Реєструйтеся прямо зараз на нашому сайті та до зустрічі на Конференції!

З повагою, Анна Коломєєць СЕО «Business-Format Group»

Контакти по всім питанням: tel:+380 675627668 (Viber, Telegram, Whatsapp), tel: +38 066 966 57 99, office@business-format.com.ua

Спікери Форума - 2024

СПІКЕР
СПІКЕР
СПІКЕР
СПІКЕР
СПІКЕР
СПІКЕР
СПІКЕР
СПІКЕР

*Ключові блоки програми - 2024:

  • KEYNOTE PANEL – ГРОШОВИЙ ОБІГ В УКРАЇНІ – НОВІ ТРЕНДИ, ЩО ФОРМУЮТЬ МАЙБУТНЄ.
  • Блок «Cash Management» – ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ТА УПРАВЛІННЯ ОБОРОТОМ ГОТІВКИ.
  • Блок «Cash Processing» – МОДЕРНІЗАЦІЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ І ДОСТУПНОСТІ СЕРВІСІВ
  • Блок «Cash Security» – ОБРОБКА ГОТІВКИ, ІНКАСАЦІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ.

*Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті!

Для отримання детальної програми, напишіть нам на e-mail – office@business-format.com.ua

Умови участі для 1 учасника:

  • При оплаті до 20.03.2024 – «рання пташка» – 7 600 грн
  • При оплаті до 30.04.2024 – стандартна вартість – 8 400 грн 
  • При оплаті до 31.05.2024 – пізня реєстрація – 9 200 грн 
  • Для колективних заявок АКЦІЯ 1+1=3!

(!) Повну оплату реєстраційного внеску необхідно зробити до початку Конференції!

Інформаційні партнери