«Бізнес-Формат»

Об’єднуючи професіоналів, сприяємо зростанню вашого бізнесу

Новини

Слідкуйте за нашими новинами, щоб завчасно планувати свій діловий графік, бюджети і зустрічі з клієнтами і партнерами в рамках Конференцій Бізнес-Формат!

Події

В даному розділі ви знайдете саму актуальну інформацію про меропряітіях Бізнес-Формат, ключових спікерів і оновлену інформацію, а також зможете зареєструватися онлайн!

Стати спікером

Виступ з доповіддю – це прекрасна можливість заявити про себе як Експерта, презентувати продукти та послуги клієнтам, а також поділитися практичним досвідом з колегами!

Про нас

Компанія «Бізнес-Формат» створена командою професіоналів, які мають багаторічний досвід організації міжнародних ділових заходів не тільки в Україні, але і в країнах СНД, а також Центральної та Східної Європи.

Основними напрямками діяльності нашої Компанії є – організація і проведення міжнародних Бізнес-Форумів і Конференцій, а також навчальних тренінгів і корпоративних семінарів, як для представників банківського сектора, так і для корпоративних клієнтів із залученням провідних економічних і фінансових експертів. 

Анонс Подій

(!) ТЕРМІНОВА НОВИНА!

24 лютого 2022 відбулося віроломне вторгнення Росії в Україну! У країні запроваджено воєнний стан. Російські крилаті та балістичні ракети, а також військові літаки щодня бомблять мирні міста України! На жаль з огляду на форс-мажорні обставини ситуація не дозволяє провести конференції Бізнес-Формат згідно з наміченим планом. У зв’язку з цим ми змушені перенести проведення конференцій на сприятливіший час, про який ми повідомимо додатково залежно від розвитку подій.

Сподіваємося на розуміння! Ваш бізнес-формат

20 вересня 2022

PAYINN FEST. ВСЕ ПРО ПЛАТЕЖИ

Компанія BUSINESS-FORMAT запрошує вас взяти участь у роботі щорічного міжнародного форуму у сфері платіжних технологій та інновацій PAYINN FEST. ВСЕ ПРО ПЛАТЕЖИ, що відбудеться 20 вересня 2022 року в м.Київ (Україна). ФОРМАТ OFFLINE + ONLINE

Читати далі

Контакти

МИ РАДІ БУТИ ВАМ КОРИСНИМИ!

Якщо у вас виникли питання, або ви хочете отримати більш детальну інформацію про наші заходи, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців!

Контакти

Поштова адреса для відправки кореспонденції: ТОВ «Бізнес-Формат», 49006, Україна, м.Дніпро, ул.Надії Олексієнко 21,

6 поверх, офіс 608 «А»

Повідомлення

Розвивайте діалог з професійною аудиторією, підвищуйте авторитет вашої компанії і розширюйте межі вашого бізнесу разом з нами!

Ми відкриті для будь-яких зустрічних і взаємовигідних пропозицій!