«Бізнес-Формат»

Об’єднуючи професіоналів, сприяємо зростанню вашого бізнесу

Новини

Слідкуйте за нашими новинами, щоб завчасно планувати свій діловий графік, бюджети і зустрічі з клієнтами і партнерами в рамках Конференцій Бізнес-Формат!

Події

В даному розділі ви знайдете саму актуальну інформацію про меропряітіях Бізнес-Формат, ключових спікерів і оновлену інформацію, а також зможете зареєструватися онлайн!

Стати спікером

Виступ з доповіддю – це прекрасна можливість заявити про себе як Експерта, презентувати продукти та послуги клієнтам, а також поділитися практичним досвідом з колегами!

Про нас

Компанія «Бізнес-Формат» створена командою професіоналів, які мають багаторічний досвід організації міжнародних ділових заходів не тільки в Україні, але і в країнах СНД, а також Центральної та Східної Європи.

Основними напрямками діяльності нашої Компанії є – організація і проведення міжнародних Бізнес-Форумів і Конференцій, а також навчальних тренінгів і корпоративних семінарів, як для представників банківського сектора, так і для корпоративних клієнтів із залученням провідних економічних і фінансових експертів. 

Анонс Подій

22 Жовтня 2021

WOW SERVICE FORUM

Компанія BUSINESS-FORMAT запрошує Вас взяти участь в роботі WOW SERVICE FORUM, який відбудеться 22 жовтня 2021 в форматі ONLINE.

Читати далі
20 Жовтня 2021

DEBT COLLECTION DAY

Тема проблемної заборгованості в умовах пандемії і економічної рецесії є однією з найбільш гострих і болючих для більшості представників фінансового сектора. Саме тому зараз як ніколи важлива дискусія і обмін досвідом між колегами з сфер коллекшн. Запрошуємо Вас приєднатися до Міжнародного ОНЛАЙН ФОРУМУ «DEBT COLLECTION DAY 2021».

Читати далі
20 Травня 2021

INTERNATIONAL COMPLIANCE DAY 2021

Компанія «Бізнес-Формат» запрошує Вас взяти участь роботі Міжнародного Форуму – International COMPLIANCE DAY 2021, що відбуватиметься 20 травня 2021 року в форматі ONLINE.

Читати далі
2 червня 2021

Ukrainian CASH DAY 2021

Щорічний форум професіоналів у сфері готівково-грошового обігу Ukrainian CASH DAY-2021 відбудеться 2 червня 2021 року в Києві!

Читати далі

Контакти

МИ РАДІ БУТИ ВАМ КОРИСНИМИ!

Якщо у вас виникли питання, або ви хочете отримати більш детальну інформацію про наші заходи, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців!

Контакти

Поштова адреса для відправки кореспонденції: ТОВ «Бізнес-Формат», 49006, Україна, м.Дніпро, ул.Надії Олексієнко 21,

6 поверх, офіс 608 «А»

Повідомлення

Розвивайте діалог з професійною аудиторією, підвищуйте авторитет вашої компанії і розширюйте межі вашого бізнесу разом з нами!

Ми відкриті для будь-яких зустрічних і взаємовигідних пропозицій!