«Бізнес-Формат»

Об’єднуючи професіоналів, сприяємо зростанню вашого бізнесу

Новини

Слідкуйте за нашими новинами, щоб завчасно планувати свій діловий графік, бюджети і зустрічі з клієнтами і партнерами в рамках Конференцій Бізнес-Формат!

Події

В даному розділі ви знайдете саму останню інформацію про меропряітіях Бізнес-Формат, ключових спікерів і оновлену інформацію, а також зможете зареєструватися онлайн!

Стати спікером

Виступ з доповіддю на – це прекрасна можливість заявити про себе як Експерті, презентувати продукти та послуги клієнтам, а також поділитися практичним досвідом з колегами!

Про нас

Компанія «Бізнес-Формат» створена командою професіоналів, які мають багаторічний досвід організації міжнародних ділових заходів не тільки в Україні, але і в країнах СНД, а також Центральної та Східної Європи.

Основними напрямками діяльності нашої Компанії є – організація і проведення міжнародних Бізнес-Форумів і Конференцій, а також навчальних тренінгів і корпоративних семінарів, як для представників банківського сектора, так і для корпоративних клієнтів із залученням провідних економічних і фінансових експертів. 

Партнери

Анонс Подій

Контакти

МИ РАДІ БУТИ ВАМ КОРИСНИМИ!

Якщо у вас виникли питання, або ви хочете отримати більш детальну інформацію про наші заходи, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців!

Контакти

Поштова адреса для відправки кореспонденції: ТОВ «Бізнес-Формат», 49006, Україна, м.Дніпро, ул.Надії Олексієнко 21,

6 поверх, офіс 608 «А»

Повідомлення

Розвивайте діалог з професійною аудиторією, підвищуйте авторитет вашої компанії і розширюйте межі вашого бізнесу разом з нами!

Ми відкриті для будь-яких зустрічних і взаємовигідних пропозицій!