«Бізнес-Формат»

Об’єднуючи професіоналів, сприяємо зростанню вашого бізнесу

Новини

Слідкуйте за нашими новинами, щоб завчасно планувати свій діловий графік, бюджети і зустрічі з клієнтами і партнерами в рамках Конференцій Бізнес-Формат!

Події

В даному розділі ви знайдете саму актуальну інформацію про меропряітіях Бізнес-Формат, ключових спікерів і оновлену інформацію, а також зможете зареєструватися онлайн!

Стати спікером

Виступ з доповіддю – це прекрасна можливість заявити про себе як Експерта, презентувати продукти та послуги клієнтам, а також поділитися практичним досвідом з колегами!

Про нас

Компанія «Бізнес-Формат» створена командою професіоналів, які мають багаторічний досвід організації міжнародних ділових заходів не тільки в Україні, але і в країнах СНД, а також Центральної та Східної Європи.

Основними напрямками діяльності нашої Компанії є – організація і проведення міжнародних Бізнес-Форумів і Конференцій, а також навчальних тренінгів і корпоративних семінарів, як для представників банківського сектора, так і для корпоративних клієнтів із залученням провідних економічних і фінансових експертів. 

Анонс Подій

1 червня 2022

PAYINN FEST. ВСЕ ПРО ПЛАТЕЖИ

Компанія BUSINESS-FORMAT запрошує вас взяти участь у роботі щорічного міжнародного форуму у сфері платіжних технологій та інновацій PAYINN FEST. ВСЕ ПРО ПЛАТЕЖИ, що відбудеться 1 червня 2022 року в м.Київ (Україна). ФОРМАТ OFFLINE + ONLINE

Читати далі
17 квiтня 2022

Конференція «НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В АУДИТІ, КОНТРОЛІ ТА УПРАВЛІННІ РИЗИКАМИ»

Компанія BUSINESS—FORMAT запрошує Вас взяти участь у роботі IX Міжнародної Конференції «НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В АУДИТІ, КОНТРОЛІ ТА УПРАВЛІННІ РИЗИКАМИ», що відбудеться 19 квітня 2022р. у м. Алмати, Казахстан, за підтримки Інституту Внутрішніх Аудиторів Казахстану. ФОРМАТ ОФФЛАЙН+ОНЛАЙН.

Читати далі
22 Жовтня 2021

WOW SERVICE FORUM

Компанія BUSINESS-FORMAT запрошує Вас взяти участь в роботі WOW SERVICE FORUM, який відбудеться 22 жовтня 2021 в форматі ONLINE.

Читати далі

Контакти

МИ РАДІ БУТИ ВАМ КОРИСНИМИ!

Якщо у вас виникли питання, або ви хочете отримати більш детальну інформацію про наші заходи, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців!

Контакти

Поштова адреса для відправки кореспонденції: ТОВ «Бізнес-Формат», 49006, Україна, м.Дніпро, ул.Надії Олексієнко 21,

6 поверх, офіс 608 «А»

Повідомлення

Розвивайте діалог з професійною аудиторією, підвищуйте авторитет вашої компанії і розширюйте межі вашого бізнесу разом з нами!

Ми відкриті для будь-яких зустрічних і взаємовигідних пропозицій!